Які CSS-фреймворки ви знаєте? З якими з них працювали на проєктах? Які плюси та мінуси вони мали?
#
Як ви працюєте з адаптивними та резиновими макетами? Як розглядаєте проблеми, пов’язані з різними роздільними здатностями екранів і пристроями?
#
Як організовуєте CSS-стилі у великих проєктах? Чи використовуєте які-небудь методології?
#
Як обираєте між використанням і не використанням препроцесорів CSS, таких як Sass чи Less, у своїх проєктах? Які переваги ви бачите у цьому?
#
Як впроваджуєте концепцію «компонентного» підходу у вашому CSS-коді? Які стратегії використовуєте для створення повторно використовуваних і легко модифікованих компонентів у ваших стилях?
#
Як семантична верстка впливає на доступність сторінки?
#