Як би ви реалізували кешування на клієнті? Коли це доречно?
#
Як ви реалізуєте аутентифікацію та авторизацію (якщо є) у вашому застосунку? Як ви дбаєте про безпеку та управління правами доступу на клієнтській та серверній стороні?
#
Як ви використовуєте code splitting та lazy loading у коді для оптимізації завантаження сторінок та ресурсів? Як це впливає на продуктивність застосунку?
#
Як ви реалізуєте автоматичне тестування під час розробки? Які інструменти використовуєте для unit-тестування, інтеграційного тестування та тестування взаємодії?
#
Є завдання передавати дані між двома різними вебсайтами. Які є способи це робити? А якщо тільки client side? Якщо ми маємо доступ до коду обох сайтів? Якщо один показується на іншому через iframe? Якщо ж ми не маємо доступу до одного з них?
#